نوامبر 27, 2022
۶۲ طرح عمرانی و اقتصادی در خنداب به بهره‌برداری رسید

۶۲ طرح عمرانی و اقتصادی در خنداب به بهره‌برداری رسید

[ad_1]

سید علی آقازاده روز سه‌شنبه در آیین بهره‌برداری از این طرح‌ها افزود: ۵۰۰ میلیارد ریال برای بهره‌برداری این طرح‌ها هزینه شده و  برای ۵۰۰ نفر نیز اشتغال ایجاد شده‌ است.
وی ادامه داد: ۶۲ طرح از مجموع این طرح‌ها بهره‌برداری و عملیات اجرایی ۱۱ طرح نیز همزمان با هفته دولت در شهرستان خنداب آغاز شده است.
استاندار مرکزی گفت: بهره‌برداری از مدسه ۶ کلاسه روستای دهچال شهرستان خنداب با زیربنای ۷۸۸ متر مربع و ۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات مشارکتی از جمله طرح‌های این شهرستان است که همزمان با هفته دولت به بهره‌برداری رسید.
آقازاده افزود: عملیات اجرایی طرح یکپارچه‌سازی و آبیاری نوین دشت عمومی ۶۰۰ هکتاری شهرستان خنداب نیز با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال همزمان با هفته دولت در این شهرستان آغاز شد.
وی ادامه داد: بهره‌برداری از خانه هلال روستای غینرجه با زیربنای ۶۰ متر مربع با اعتباری بالغ ۹۵۰ میلیون ریال از دیگر طرح‌هایی است که همزمان با هفته دولت در این شهرستان به بهره برداری رسید.
استاندار مرکزی گفت: هشت خانه هلال همزمان با هفته دولت در استان مرکزی به بهره‌برداری رسید.
آقازاده افزود: پیش‌بینی می‌شود با بهره‌برداری از طرح‌ها تا پایان سال، یک هزار شغل در شهرستان خنداب ایجاد شود.
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان مرکزی نیز در این نشست گفت: سه طرح آموزشی همزمان با هفته دولت در این استان به بهره‌برداری رسیده و ۱۴ طرح آموزشی در راستای عدالت اجتماعی در استان آماده‌سازی شده‌ است.
حسین محمدی افزود: مدرسه ۶ کلاسه دهچال خنداب با ۷۸۸ متر مربع زیر بنا، یک هزار و ۶۶۰ متر مربع محوطه سازی با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
وی ادامه داد: ۹ میلیارد ریال این اعتبارات از محل اعتبارات استانی، پنج میلیارد ریال ملی و بقیه از محل اعتبارات بنیاد برکت تامین شده است.
بهره‌برداری از خانه هلال روستای غینرجه با زیر بنای ۶۰ متر مربع و اعتبار ۹۵۰ میلیون ریال، بهره‌برداری از مدرسه ۶ کلاسه شهید حاج قاسم سلیمانی روستای دهچال و آغاز عملیات اجرایی یکپارچه سازی و آبیاری نوین ۶۰۰ هکتاری شهرستان خنداب از جمله طرح‌هایی است که همزمان با حضور استاندار مرکزی در این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

شهرستان خنداب از توابع استان مرکزی است و در این منطقه حدود ۶۰ هزار نفر زندگی می‌کنند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *