آگوست 16, 2022
‍ عروس انتقام‌جو در ارومیه دستگیر شد

‍ عروس انتقام‌جو در ارومیه دستگیر شد

[ad_1]

سرهنگ اکبر نصرتی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی شکایت فردی مبنی بر اینکه فرد یا افرادی ناشناس با به دست آوردن مشخصات صفحه اینستاگرامی و بارگزاری مطالب کذب و توهین‌آمیز موجب بدنامی و هتک حیثیت وی شده، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: در پی اقدامات و بررسی‌های فنی پلیس فتا مشخص شد که متهم یا متهمان با دسترسی به اکانت شبکه اجتماعی اینستاگرام شاکیه و ایجاد تغییراتی، کنترل کامل اکانت را به دست گرفته و مطالبی را برعلیه وی بارگزاری کرده اند.

رییس پلیس فتای آذربایجان غربی اضافه کرد: طی اقدامات پلیسی در این رابطه صورت گرفته ضمن شناسایی فرد مورد نظر مشخص شد که متهم، عروس خانواده بوده و با توجه به اختلافات خانوادگی به وجود آمده با هدف انتقام‌جویی و آبروریزی دست به چنین اقدامی زده است.

وی گفت: این فرد توسط ماموران پلیس دستگیر شد.

سرهنگ نصرتی با اشاره به اینکه فضای مجازی محل و ابزاری برای انتقام‌جویی نیست، گفت: عده‌ای با تصور اینکه در فضای مجازی ناشناخته خواهند ماند، اقدام به ایجاد مزاحمت برای دیگران می‌کنند غافل از اینکه هر گونه مزاحمت برای دیگران در فضای مجازی جرم بوده و با خاطیان طبق قانون برخورد خواهد شد.

پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات، پلیس تخصصی حوزه فضای مجازی بوده و سالانه دهها عملیات سایبری در این زمینه انجام می دهد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.