سپتامبر 29, 2022

3 دلیل برای رفتن به فرانسه

[ad_1]

فرانسه رهبر بلامنازع در بازدید کنندگان بین المللی و در مجموع به بیش از 84 میلیون دلار در سال است. این پیشی ما با حدود 75 میلیون و دور جلبک بریتانیا با حدود 32 میلیون نفر است. چه هستند برخی از دلایل فرانسه است که در بسیاری از مسافران’ سطل لیست? و کدام یک از این دلایل ممکن است به شما الهام بخش به دنبال کت و شلوار ؟ به عنوان شروع در نظر گرفتن این سه انگیزه برای گرفتن یک سفر به فرانسه.

دلیل #1: فرهنگی, کشف

سفر به فرانسه و بی وقفه سرگرم کننده و جذاب است. فرانسه مفتخر است که خود را میراث و جشن تاریخ آن است. در همه جا شما بروید شما را پیدا خواهد کرد جو و جذابیت قدیمی جهان و ساختمان های تاریخی با داستان برای گفتن. شما خواهد شد به طور مداوم یادآوری شود که شما در حال راه رفتن در قدم به قدم از پادشاهان و هنرمندان فاتحان و ملکه است. هر روز پر خواهد شد با اکتشافات.

سفر در اطراف دره Loire به بازدید Châteaux شما را در طول مسیر سفر از عجیب قرن 16 پادشاه فرانسوا من که نصب شده تا شگفت آور بدهی های ملی به منظور زندگی می کنند بزرگ و خوبی است. قلعه خود را در امبیس نشسته بالای رودخانه است یک منبع بسیاری از داستان است. وجود گرد بزرگ و حساس با میکرو جاده در داخل اجازه می دهد تا اسب کشیده می واگن به سوار شدن به محوطه قلعه برای ارائه مسافران آن-مخصوصا وقتی که یکی از ملکه های باردار بود. در اینجا در گسترده چمن اتش و جشنواره نمایش انجام شد طراحی شده برای فرانسوا توسط دوست گرامی و لئوناردو داوینچی است. داوینچی خود زندگی می کردند, به سال های پایانی عمر خود را در سراسر خیابان را از پادشاه در یک جذاب عمارت که در حال حاضر پر از مدل های خود را از بسیاری از اختراعات زمین شکستن. یک تونل مخفی متصل به منزلگاههای این دو دوستان نزدیک استفاده می شود برای اواخر شب بازديد بین شاه و درخشان خود را دوستان.

در Blois, Françoise اضافه ظریف بال را در حال حاضر قابل توجه کاخ دیده از طریق نفیس خارجی پله سنگ. در اینجا شما را مطالعه کاترین د مدیچی همسر به فرانسوا پسر و جانشین هنری. چوب paneled دیواره های ارائه شده خود را با راز پنهان در مکان های برای او تحسین مجموعه ای از سموم سیاسی “راه حل” از کسانی که در برابر خطر ناک.

پس از آن وجود دارد خیره کننده Chenonceau با شکوه باغ و گسترده ballrooms است که گسترش بیش از رودخانه است. در ابتدا این گوهر بود به شاه هانری, معشوقه, Diane de Poitiers. اما زمانی که هانری کشته شد توسط تراشه در چشم در طول یک مبارزه همسرش, کاترین د مدیچی انداخت دایان از Château و آن را در زمان بیش از برای خودش. نه به outdone با معشوقه, کاترین سپس اقدام به ساخت حتی بیشتر پر زرق و برق باغ در طرف مقابل قلعه از دایان و حتی بزرگتر از بالکن دایان به آن را نادیده گرفت. او قرار داده شده بزرگ خودنمایی پرتره از خودش بلندی بر روی تخت در چه زمانی بوده است, دایان اتاق خواب. و او تا به حال حروف بر روی کاشی reengraved جایگزین “D” برای “دایان” در هم تنیده با “H” به صورت “هنری” با یک “C” برای “کاترین.” این بود که مصمم به او را نقطه. همانطور که شما وارد این زندگی از مدتها پیش و تجربه خود را در محیط های لوکس, شما دست آوردن واقعی و فوری حس از فرهنگ و تاریخ است.

و در آن می رود. مردم, تاریخچه شور و بشریت… همه از این شما را احاطه کرده در سفر به فرانسه. شما خواهد بود شیفته و استقبال بهت زده گرفتار و شیفته. هر روز از بازدید شما خواهد شد به شدت جالب و همچنین احاطه به دقت هماهنگ زیبایی.

دلیل #2: یک جشن برای حواس

حواس خود را خواهد شد شگفت زده برای کل زمان شما در فرانسه. مناظر زیبا هستند فراتر از شرح است. برج ایفل در پاریس بالا می رود تا مانند یک غول بانی مجموعه با آسانسور به شما به بالا برای نمایش بیش از سن و شهرستان. در شب این برج مجموعه ای در حال اشتعال بهترین به بازدید از یک قایق آن را به عنوان منحرف و در کنار رود سن عبور از زیر یک پل دوست داشتنی پس از دیگری.

این اورسی, پس از ظریف نوبت به از قرن ایستگاه قطار که ساخته شده بود برای استقبال از مهمانان به 1900 نمایشگاه پاریس Universelleدر حال حاضر خانه های شگفت انگیز مجموعه ای از هنر امپرسیونیست – مونه رنوار, ون گوگ, Dégas, Gauguin, سزان, Seurat – در داخل یک ساختمان است که خود تاریخی معماری گنج. در اینجا شما قادر خواهید بود به صرف ناهار در سالن بزرگ سابق گراند هتل متصل به ایستگاه قطار و نگاه را از طریق شیشه ای از ساعت است که چهره این رودخانه و باعث می شود این ساختمان پيشينه آسان به نقطه.

وجود دارد بیشتر و بیشتر به آمده… افتخارات نوتردام. قابل توجه رنگ آمیزی پنجره های شیشه ای از سنت شپل چپل… گل های زیبا و مجسمه سازی از Tuileries… یورش احساس بصری از شانزه لیزه… قوی قوس د Triomphe رو به طاق کوچکتر در مقابل موزه لوور در انتهای دیگر از پنج مایل بلوار بزرگ که در آن ناپلئون در تصویر خود منجر مارس خود را پیروز ارتش.

وجود دارد خواهد بود که با شکوه سلیقه غذا و شراب. شما را به شنیدن موسیقی های شگفت انگیزی است از همه نوع از ویوالدی در سنت شپل, به, پر جنب و جوش, پیانو, کافه ها و قایق میله در امتداد ساحل سمت چپ رود سن در پاریس و در بالای مونت سنت میشل به توانا ارگان نوتردام. شما راه رفتن را از طریق گل بازارهای رنگی با رنگ و بوی و فروشگاه در بازارهای هفتگی, زنده با مردم و همه شیوه ای از وسوسه انگیز ارائه شده است.

این حمله به حواس با شما باقی می ماند در حافظه طولانی پس از سفر خود را بیش از.

دلیل #3: مقدمه ای برای زندگی خوب

تاریخ و زمان آخرین اما قطعا نه دست کم دلیلی برای بازدید از فرانسه است که آن را به شما معرفی به یکی دیگر و بهتر راه زندگی است. شما تجربه یک شیوه ای متفاوت از تعامل بین فردی در فرانسه – درگیر بیشتر کنجکاو خروجی و متحرک. فرانسه واقعا تشخیص اهمیت بهره گیری از بهترین زندگی است.

در اینجا ناهار خوری یک تجربه لذت بخش نه فقط یک توقف برای سوخت گیری. مواد غذایی است که در یک فرم هنری همراه همیشه با ایده آل شراب برای افزایش وعده های غذایی. پیشخدمت افتخار در کار خود را در تلاش برای ناهار خوری در یک مناسبت به یاد ماندنی با ارائه تخصص خود و با دقت حفاظت از حق خود را به تمام زمانی که شما نیاز به لذت بردن از وعده غذایی خود را بدون احساس عجله.

مردم در فرانسه با دقت مودبانه با یکدیگر و با شما خواهد بود. شما همیشه خواهد بود خطاب به خانوم یا آقا و خواسته با یک لطفا پس با تشکر از شما. صمیمیت است نه تنها پیشنهاد در فرانسه می رود و در همه جا حاضر. شما به سرعت رشد به پیش بینی و درک این.

از لحظه اول شما راه رفتن پایین خیابان عبور چتر-محافظ جداول در فضای باز کافه, شما متوجه خواهد شد که این یک فرهنگ که در آن مردم جمع آوری با هم برای لذت بردن از هر شرکت دیگر. قدیمی, قدیمی, جوان, خانواده, مجرد, غنی, متوسط, مد, هنری, فکری – هر کس در میادین و در طول راه به نوشیدن در کافه ها و غذا خوردن در رستوران ها. می شود آن را آسان برای پیوستن به در و بود شده توسط پر جنب و جوش و دوستانه. نوازندگان سرگردان خیابان ها از مردان قدیمی بازی گارمون در خارج از رستوران به کامل جاز باند بازی در شهرستان مربع. و چون شراب خانه بسیار ارزان و توقف کردن برای یک لیوان یا یک پارچ است مرسوم نیست استثنایی وقوع.

در جداول است که شما را احاطه کرده در این کافه شما متوجه خواهد شد زوج های درگیر در انیمیشن گفتگو, به دنبال مشتاقانه به چشمان یکدیگر. فرانسه فرهنگ فلسفه و هنر, علم و فناوری, سبک و ادبیات و عشق است. به عنوان شما را این همه در شما ممکن است شروع به پیدا کردن آن است بر شما و چگونه شما به خودتان مربوط به دیگران است. شما متوجه خودتان گوش دادن فعال تر بیان خود را بیشتر صادقانه و واضح است که توجه دقیق تر اقدام بیشتر considerately نمایش بیشتر کنجکاوی و علاقه است.

لوکس از زمان برای این همه با هم جمع است که در بخشی با تشکر فرانسه تعهد به حفظ یک تعادل مطلوب بین کار و زندگی است. مغازه ها نزدیک برای ناهار بنابراین کارگران می تواند به تمرکز توجه خود را بر بهره گیری از یک وعده غذایی خوب و این شرکت از دوستان و همکاران. کارکنان که کار 39 ساعت یا بیشتر در هفته باید دریافت بیشتر از نظر قانونی مورد نیاز در پنج هفته تعطیلات در هر سال است.

در حالی که شما در حال سفر در فرانسه شما را به لذت بردن از و به انتظار این سطح بالاتر از اتصال این افزایش قدردانی از غذا و شراب این تعادل بهتر بین کار و زندگی است. شما را هرگز فراموش نکنید آنچه شما آموخته اند مورد متفاوت و بهتر راه زندگی.

مجموع این سه بخش

هم فرهنگی کشف به همراه جشن برای حواس به همراه مقدمه ای برای زندگی خوب, ایجاد یک سفر فرصتی است که به هیچ یک دوم است. شما باید یک سفر به فرانسه به خصوص اگر سفر شما به طور مستقل و جلوگیری از اتوبوس احتمالا با استفاده از پیش تعیین شده سفر-در-یک-کتاب راهنمای خود را کشف و ماجراهای و به اطمینان حاصل شود که شما تجربه کامل در حالی که شما وجود دارد.

سفر خود را غنی خواهد کرد شما. آن را تازه کردن شما. و آن را به شما تغییر خواهد کرد. هنگامی که شما بازگشت به صفحه اصلی شما را پیدا خواهد کرد خودتان ترکیب عناصر از سفر خود را به شیوه زندگی خود را و توطئه به بازگشت به فرانسه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.