آگوست 15, 2022

5 قانون برای چگونه برای نوشتن یک کلاسیک-بوش شوخی

[ad_1]

من یک روانشناس نه حرفه ای, کمدی نویسنده (بعد از همه, چه خنده دار است که این اولین جمله؟). اما زمانی که حدود 20 سال پیش من در زمان به یک ساعت در هر روز (و منظورم برای 365 روز) فقط برای نوشتن, جوک, شوخی, و یک آستر برای کاریکاتوریست کمدین و سخنرانان من فکر می کردم باهوش به اندازه کافی به آن را به یک عادت زندگی.

آن را سرگرم کننده بود من چیزهای زیادی یاد گرفتم و من حتی به فروش می رسد چند جوک. اما تا پایان سال توانایی خود را به نگه داشتن استارت آنها ناپدید شد و من سوخته.

تجربه به من آموخت که 3 چیز است: اول من قطع نمی شود یک وقت کمدی نویسنده است. دوم من توسعه یک درک قوی از حرفه ای کمدی نویسندگان که می توانید این کار را روز به روز سال به سال. و سوم من یاد بگیرند که چگونه برای قرار دادن با هم یک بوش. من با استفاده از این دانش در آنجا در سخنرانی ها و جلسات دیگر نوشتن پروژه و اجتماعی گفتگو.

من به این نتیجه رسیده اند که این ain’t علم موشک. اگر من می توانید آن را انجام دهید شما می توانید آن را انجام دهد (به شرطی که شما باید درک خوبی از حس شوخ طبعی یک مرکز برای کلمه-بازی و هیچ چیز بهتری برای انجام این کار).

قبل از اینکه من شما را سحر و جادو فرمول من باید به شما بگویم که فرمول ها کار نمی کنند. یکی از بزرگ-بوش مانند هر اثر هنری منحصر به فرد خود را الهام بخش به شرح زیر خود را به قوانین منحصر به فرد و شگفتی ما را در خود راه فوق العاده. همچنین جوک های من استفاده خواهد کرد به عنوان نمونه اصلی هستند (به خصوص نیست اما قطعا اصلی). چرا که من نمی خواهم به دریافت شکایت به خصوص توسط برخی از کمدین که ادعا می کند من در سرقت خود و یا جوک.

بنابراین در اینجا 5 قوانین برای ایجاد یک خط:

قانون 1: را انتخاب کنید 2 موضوعات-1) مطالب از شوخی و 2) تعجب آور این موضوع است. برای مثال بیایید می گویند شما بوده ام قرار دادن در بسیاری از اضافه کاری در دفتر. در حال حاضر فقط به خاطر ساخت این خوب تمرین ذهنی اجازه دهید همچنین می گویند که شما ترکیب این موضوع با این واقعیت است که شما یک سگ. در اینجا این است که یک امکان ترکیب آنها: “من بوده ام قرار دادن در خیلی اضافه کاری که من به خانه آمد به یک خانه خالی از شب گذشته است. من در بر داشت یک توجه داشته باشید. آن گفت: “من می توانم آن را هر بیشتر. من رفته ام برای یک پیاده روی در پارک به بیش از فکر می کنم روابط ما.’ آن را از سگ من.”

بنابراین آن است که خنده دار است. که ما به ارمغان می آورد به…

قانون 2: نگاه متضاد به خصوص مسخره و غیر ممکن است متضاد. بسیاری از جوک ها بزرگ تکیه مخالف معانی است. چند سال پیش در یک روتاری جلسه ای که در آن من به پایان رسید در این سال از ریاست جمهوری من, من می خواستم بگم چند چیز را قبل از تبدیل این باشگاه به من جانشین. من شروع کرد و گفت: “قبل از من به طور رسمی دست به کمر از ناتوانی …” این خوب خنده.

قانون 3: ساخت تا شوخی در یک جهت خاص به طوری که شنونده را ردیابی و قفل شده است به یک فرض و سپس در بهار شوخی بر روی آنها. برای مثال صحبت به عنوان اگر آن چیزی است که مهم است و تا پایان با چیزی بی اهمیت: “من باید می خواهم به شما معرفی شریک کسب و کار من استادم بهترین دوست من و یک مرد به چه کسی مدیون من پنج دلار …”

قانون 4: قرار دادن کلمه کلیدی و یا عبارت است که تغییرات معنی در پایان یک بوش. شما متوجه خواهید شد که آخرین کلمات در حالیکه در سه جوک ها شوخی (سگ ناتوانی پنج دلار). تصور کنید که یک حزب کوکتل. هر کس یک نوشیدنی در دست او به جز یک مرد. همسرش به او و می گوید: “شما می دانید, جورج, شما واقعا باید چیزی برای نوشیدن-در غیر این صورت مردم فکر می کنم شما یک الکلی است.” این است که خیلی شوخ تر از “شما نمی خواهید مردم را به فکر می کنم شما یک الکلی, آیا شما? شما بهتر است نوشیدن چیزی است.” این خط دوم نیست به عنوان خنده دار به دلیل دوم موضوع (اعتیاد به الکل) معرفی شده است قبل از پایان. این باعث کندی تعجب و در نتیجه طنز شوک در پایان.

قانون 5: چگونه به خلاص شدن از هر کلمه غیر ضروری و ایده است. هیچ چیز خرابه های یک بوش بیش از حتی یک کلمه. به جهنم همسر من, کریستین, یک امدادگر با Chicago Fire Department (او قهرمان من مدتها قبل از 11 سپتامبر). او کار می کند 24 ساعته شیفت. در طول این سالها من یک سهام پاسخ به افرادی که از من بپرسید اگر من نگران همسر من بودن در اتش نشانی تمام شب با همه آن مردان: “هی تو راست میگی. من می خواهم بهتر تماس بگیرید و هشدار دادن به آن بچه ها.” است وجود دارد یک کلمه غیر ضروری که در پاسخ ؟ من فکر نمی کنم.

بنابراین وجود آن است. این قوانین را دنبال کنید و شما می توانید ایجاد یک خط. آن را به افزایش به سطح یک Henny Youngman یک Jay Leno, یک, Ellen DeGeneres, یک باب امید Richard Pryor یا جورج کارلین? اما آن را سرگرم کننده, این, خلاق, خوب است ورزش ذهنی و–چه کسی می داند ؟ –شما ممکن است کشف که شما یک استعداد برای آن است.

آه و یک کلمه از احتیاط. اگر در حالی که شما در حال پیروی از این قوانین شما فکر می کنم از چیزی واقعا خنده دار را فراموش کرده ام قوانین. برای چه خنده دار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.