نوامبر 29, 2022

Arteast گالری در اوکراین

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از گالری ها در کیف پایتخت اوکراین است. زندگی هر شهر غیر قابل تصور است و بدون خلاق قطعات. منحصر به فرد از یک کلانشهر است که تا حد زیادی تعیین می شود نه تنها مناظر و معماری بلکه آن زندگی فرهنگی.

Kievis قاعده مستثنی نیست. حتی بسیاری از در نظر گرفتن سرمایه از اوکراین به عنوان بهترین شهر برای هنرمند در سراسر اتحاد جماهیر شوروی سابق. هنر مردم اینجا احساس می کنم مثل یک ماهی در آب است. ثابت اجرای نمایشگاه های فضای باز – در کیف نمی خواهد خسته نمی شود و یا خبره یا خالق.

Kievis زادگاه معروف بسیاری از نقاشان و مجسمه سازان و نویسندگان و بنابراین کاملا طبیعی است که وجود دارد طیف گسترده ای از میوه ها خلاقیت خود را. این تصویر از کیف مرکز که در اطراف محور نخبگان اوکراین.

یکی از معروف ترین کیف گالری Arteast گالری. آن است که واقع در قلب شهر در خیابان Reitarskaya. آن قرار دارد باله و اپرا استودیو معروف اتفاقا فراتر از اوکراین است. در حال حاضر در آن روزها “خانه در Reitarskaya” شهرت “اوکراین غیرمتعارف باشگاه است.” امروز Arteast گالری به درستی می تواند در نظر گرفته شود جانشین “فروشگاه روح خلاقیت است.”

Arteast گالری در کیف است که به رسمیت شناخته شده توسط بسیاری از صاحبنظران از بهترین مجموعه از نقاشی ها در اوکراین است. این یکی از اولین بار در کشور مشغول بود در فروش آثار اوکراین نقاشی و مجسمه سازی. امروز اساس نمایشگاه گالری آثار هنرمندان اوکراین. کار ارائه شده در گالری بسیاری از مناطق تحت پوشش: از کلاسیک تا آوانگارد هنر مدرن به رئالیسم اجتماعی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *