نوامبر 29, 2022

Bhagwan Swaminarayan (کار و زندگی)

[ad_1]

او یک روحانی که سفر پابرهنه در سراسر طول و وسعت هند در هفت سال است. مورد ستایش قرار داد به عنوان یک قهرمان خستگی ناپذیر صلح و خلوص یک جنگ صلیبی علیه شر از سرکوبگر جامعه است. مایل تحسین او او را اطاعت و به خصوص تبلیغات برگزار شد, او را در اعتماد به نفس بالا و تکریم.

نام او Bhagwan Swaminarayan. او متولد شده در تاریخ 2 آوریل سال 1781 در روستای Chhapaiya نزدیکی ایودیا. Ghanshyam نامیده می شد در دوران کودکی خود را. تولد او بود و به برکت نور بود که روزی در زمین است. در سن هشت Ghanshyam داده شد مقدس موضوع. فوق العاده باهوش و درخشان که تکمیل مطالعه زبان سانسکریت دستور زبان وداها و اوپانیشادها, Bhagvad گیتا, Charmashastras, Purans و شاد darshans ظرف مدت سه سال. او در سمت چپ صفحه اصلی در سن مناقصه از 11 برای نجات بشریت است.

معنوی خود را به سفر در زمان او به Kailas-Mansarovar در هیمالیا در شمال به Rameshwar در جنوب; Evellyn و غرب به Kamakshi mandir Ganga ساغر و شرق است. در زمان سفر معنوی Nilknth Sanatan دارما مواجه است حملات از شبه نما به عنوان رهبران معنوی. در Kamakshi در آسام برانگیخته Pibek همه Nilkanth tantric قدرت برای از بین بردن, اما موفق نشد و تبدیل شد. در Jagannath پوری رئیس جعلی sadhus نزدیک به او را کشتند. Nilkanth قصد داشت برای الهام بخشیدن به مردم برای رهبری هدفمند زندگی amd vortipis مطابق با اصول دارما برای آزادی آنها از چنگال این شارلاتان.

اما چه شد این منابع که جوان Brahmachari تا به حال در دستور ؟ اصلی آن دارایی خود را خالص و عالی الوهیت است که منعکس کننده شخصیت خود را درخشان و بی سر و صدا صورت به طیف گسترده ای از مردم او ملاقات خود را در طول سفر حج.

مهاراجه Ranjit Sinh شجاع سیک حاکم که تو رفتگی در دیوار در حافظهی تاریخ پنجاب تحت تاثیر قرار گرفته بود با Nilkanth و به دنبال پناه در رضایت خود را در بادرينات ، و هریدور. پادشاه و ملکه نپال Butolnagar ارائه شده دختران خود را در ازدواج و پادشاهی خود را. این mandir mahant از shripur بسیار تحت تاثیر شاهکار Nilkanth زمانی که او رام وحشی شیر و پیشنهاد برای تبدیل شدن به رئیس Mandir و مدیریت قوی خود درآمد سالانه. جوان Brahmachari حاضر همه ارائه می دهد با یک لبخند. ماموریت آن این بود که حکومت پادشاهی ashrams و یا با افتخار و شهرت و ثروت است.
هر زمان که او در سفر Nilkanth خواسته پنج پرسش در مورد ماهیت Jiva, Ishwar مایا و Parabrahman Bragnab. او رضایت بخش پرسش و پاسخ به رد Ramanand سوامی آشرام در Loj در Saurashtra (Gujrat). با سوامی Ramanand تور به دور از منطقه کوچ سوامی Miktanand رضایت بخش پاسخ به سوالات خود را. Nilkanth خوشحال شد و تصمیم به ماندن وجود دارد.

سوامی Ramanand Nilkanth می دانستم که از الوهیت و گفت: پیروان خود که او چیزی جز یک درام و بهترین کارگردان شد Varni بازیکن. Diksha Nilkanth به و منصوب و او را به عنوان Sahajanand سوامی و Narayan مونی. یک سال بعد دست به کمر از بورس تحصیلی به Sahajanand سوامی که تنها 21 سال سن دارد. پس از درگذشت Sahajanand سوامی Ramanand سوامی به Swaminarayan Mahamantra جماعت. پس از آن آن را به عنوان محبوب شناخته شده Bhagwan Swaminarayan.

از سن 21 تا 49 معرفی اخلاقی و اجتماعی و معنوی rebirth با کمک Paramhansa و sadhus 3000 که او آغاز کرده است. او از مردم خواست تا منجر به یک زندگی از شخصیت و ایمان به خدا. از او خواست که آنها را به کشتن حیوانات حتی yagnas و به پرهیز از قاچاق sexخوردن گوشت و نوشیدن الکل و اعتیاد.

او در برابر سفتی شایع در سیستم طبقه و مخالف نجاست. او در دفاع از رفاه زنان و حذف برخی از شیوه های بد مانند ساتی و حامی زن. او موفق شد در حال تغییر مردم بدون قانون به عنوان Joban pagi, Sagram Vaghri و دیگران در جانبازان. او تا به حال بسیاری از پیروان اختصاص داده شده و یا دو میلیون و مورد ستایش قرار داد به عنوان torchbearer از فرهنگ هند.

Bhagwan Swaminarayan Shikhapatri worte زبان سانسکریت است که یک کد رفتاری برای استعفا و خانواده. این Vachanamrut مجموعه ای از روحانی گفتمان.

فرقه Bhagwan Swaminarayan و Aksharbrahman Gunatitanand سوامی و شاگرد و جانشین ایده آل اول توپی از Swaminarayan فلسفه است. متعاقبا تجارت است که به دنبال در Swaminarayan Sampradaya ادامه کار Bhagwan Swaminarayan. گورو سوامی شد اولین Aksharbrahman Gunatitanand. موفق شد Bhagatji Maharaj, Shastriji Maharaj, Maharaj Yogiji و زمان گورو Pramukh سوامی Maharaj.

در سال 1907 مطابق با ودایی موعظه Bhagwan Swaminarayan Maharaj تاسیس Brahmaswarup Shastriji Bochasanwasi Akshar Purushottam Swaminarayan Sanstha شری (PAB).

به عنوان Ekantik Bhakti Sampradaya معتقد به خدا و فرم Mandirs. Shastriji Maharaj ساخته شده پنج Mandirs و وقف توسط Bhagwan Swaminarayan و Aksharbrahman murtis Gunatitanand سوامی (Akshar Purushottam Maharaj). موفق شد Yogiji Maharaj گرفته و هدایت رشد جهانی از BAPS الهام بخش فرد و اختصاص بیش از 700 Mandirs. این Mandirs Akshardham در دهلی نو و گاندینگر گجرات تجسم عظمت هند و فرهنگ و ارزش ها و اصول برای بالا بردن بشریت است. سنتی shikarbaddh Mandirs در لندن و شیکاگو, هوستون, آتلانتا و تورنتو را به خود جلب توجه در سراسر جهان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *