سپتامبر 27, 2022

Bombe یا بمبئی: تاریخ و مدرن محبوبیت عجیب و غریب, فرانسوی, مبلمان

[ad_1]

بمبئی شهری است در هند. Bombe یک صفت توصیف چه چیزی منحنی و یا متورم بیرون. چوبی قفسه سینه است که منحنی زیر شلواری و یا دو طرف در نظر گرفته می شود bombe قفسه سینه.

اصل, مزین, کلاسیک, طرح های است که می تواند بیش از حد داراي زوائد و ورزش بیش از حد بسیاری از اسطوره تصاویری برای بسیاری از خانواده ها برگزار شد در اعتماد به نفس بالا و توسط پادشاه فرانسه لویی چهاردهم بود که بسیار دقیق در مورد هنری استانداردهای مبلمان فرانسوی در اوایل 1700s. پس از مرگ او جانشین او در زمان یک مقدار آرام تر رویکرد به طراحی استاندارد و مجاز صنعتگران آزادی به یک کمی بیشتر “وحشی” در کار خود را. این سبک جدید از چوب مشغول به کار بود به عنوان سبک عجیب و غریب در طول ریجنسی دوره از فرانسه ،

کرنش در bombe سینه های محبوب شد در این دوره و این نوع مبلمان در نظر گرفته شده است به عنوان نقطه بالا در تاریخ مبلمان فرانسوی. در واقع پس از انگلستان چارلز دوم در بازگشت از تبعید در فرانسه او را معرفی برخی از این سبک در زبان انگلیسی نجاری تجارت تبدیل قبلا ساده طرح های مبلمان در انگلستان در زمان. جانشین لویی چهاردهم (Louis XV) و نایب السلطنه که حکومت تا زمانی که لویی پانزدهم بود از سن (فیلیپ دوک اورلئان) بودند و حاکمان در آن زمان از این خلاق رونق به همین دلیل است که برخی از سبک های مبلمان هستند مراجعه کننده به امروز به عنوان لویی فیلیپ ،

تزئینی سبک مبلمان در طول این دوره مورد استفاده بسیاری از تکنیک های هنری و نشانه از هنر چینی. نامتقارن گل و گیاه و cockleshell, دکوراسیون, بودند یا حک شده از چوب یا نقاشی در مورد استفاده از یک تکنیک به نام ساخت. این دوره نیز در طلیعه اضافی خلاقیت توسط دستگاه های خانگی که ایجاد زیر شلواری با سقوط جبهه محفظه مخفی و زیر شلواری که مکانیکی باز کردن با لمس یک دکمه. یکی دیگر از ویژگی های محبوب با تمام ریجنسی مبلمان دوره بود cabriole پاها که خمیده و به پایان رسید با یک حرکت در پا.

ساخت مبلمان در این دوره نیز تحت تاثیر این واقعیت است که طبقه متوسط ثروت فروشگاه شد, افزایش, الهام بخش آنها برای ایجاد خانه های بزرگتر که مورد نیاز تجهیز. پس سلطنتی روند میزبانی متعدد گردهمایی های اجتماعی در سالن (یک اتاق پذیرایی در خانه های بزرگ) در حال رشد بود در میان مردم طبقه متوسط است که خود را به خوبی به اندازه کافی برای سرگرم کردن آنها شروع به دنبال کوچکتر صندلی, مبل و مبلمان دیگر تمایل که بسیاری از مبلمان در یک اتاق بازی و راحت باشد و راحت در حالی که هنوز هم شیک.

این آرمان هنوز درست امروز به عنوان بسیاری از مردم در تلاش برای مطابقت با سبک و حتی پیچیده کنده کاری بر روی مبلمان میل است که آن نیز راحت و کاربردی برای مهمانان خود را در حالی که هنوز ارائه راحتی صرفه جویی در فضا در یک کوچکتر مورد و یا ارائه پنهان فضای ذخیره سازی. هر چند بسیاری از خانواده ها امروز نمی خواهد مبله کردن خانه خود را با این سطح از پیچیدگی به عنوان مبلمان ساخته شده در طول ریجنسی دوره در فرانسه اما بسیاری از bombe سینه امروز هنوز هم حفظ ظریف تاثیر که مزین طبیعت است که غلبه یک خانه مدرن است. انجام نمی شود ترس به اضافه کردن یک کمی کلاس را به خانه خود را. پیدا کردن یک اتاق است که به لحاظ محتوا می تواند بیشتر کلاسیک, مزین تجهیز مانند bombe قفسه سینه که به فرهنگ و راحتی را به اتاق خود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.