نوامبر 29, 2022

Cunard کشتی – ده چیز برای انجام

[ad_1]

این است و نه دارای گونه های برامده نگاه کنید همه چیز برای انجام در هیئت مدیره معمولی Cunard کروز به تخیل خود را رفتن. این نوشته با زبان در گونه و در حال حاضر همه چیز برای شما به خنده یا به هیئت مدیره است که شما ممکن است هر چند از یا فکر کرده اما باید گفت: هرگز! در اینجا می رود:

 • 1 حضور در sailaway احزاب با یک دوربین!

بسیاری از مردم از دست این به عنوان آنها مشغول acquainting خود را با کشتی نامید و آماده شدن برای صرف شام در شب اول. قطعا ترک این چیزها تا بعد. این یک راه بسیار خوبی برای چک کردن همکار خود موبایل نقطه به احتمال زیاد شخصیت های کروز و دیدار با مردم. بپرسید آنها را به یک عکس از شما و پیشنهاد به گرفتن عکس برای دیگران. به عنوان گروه حملات و حزب جو می شود رفتن – سعی کنید از کوکتل از روز است. Sail away احزاب همیشه برگزار شد و در عقبی عرشه استخر از همه همه 3 کشتی. تنظیم و عکس ها از اینجا می تواند بسیار زیبا با یادی از کشتی خورشید تنظیم و خود را آخرین مقصد ناپدید شدن در به فاصله. به علاوه بادبان حزب دور عکس ها یک اندازه گیری خوبی از آنچه شما مانند نگاه در آغاز کروز!

 • 2 Pre-صبحانه در رختخواب هر روز صبح

این است که مطلق لوکس و یک راه بسیار خوبی برای از خواب بیدار در صبح است. با پر کردن اتاق خود خدمات کارت قبل از رفتن به رختخواب در شب و چسبیدن به آن را در خارج از درب خود را (اتاق سرویس رایگان است). حتی اگر شما برنامه را به صبحانه در یکی از اصلی ترین رستوران ها – شاید فقط سفارش یک فنجان چای. همانطور که همه ما می دانیم وجود دارد هیچ چیز مانند یک فنجان چای در رختخواب!

 • 3 استفاده از آبگرم.

شما لازم نیست که به کتاب درمان با استفاده از امکانات آبگرم وجود دارد اما معمولا یک ورودی شارژ. به جای رزرو روزانه شما می توانید کتاب آبگرم عبور برای طول کروز خود را به صرفه جویی در پول در روزانه هزینه ورودی. به عنوان هزینه ورودی نگه می دارد و جمعیت دور — آن است که معمولا آرام و آرامش محل. این است که به خوبی به ارزش آن را به خصوص اگر شما می خواهید آرام غوطه ور در حرارتی استخر خواندن یک کتاب و یا شاید فراموش suduko در صلح و کاملا در یک سونا در یک کرکی حوله تن پوش. شاید استفاده از سونا, اتاق بخار یا یکی از آن نیرو دوش. این کانیون در مرتع پرورش احشام آبگرم در هیئت مدیره کوئین مری 2 بزرگ حرارتی استخر با متلاطم بهار مناطق و زیر آب جمعی سونا پلاس جداگانه و وان آب داغ ، سلطنتی چشمه های معدنی در هیئت مدیره ملکه ویکتوریا و ملکه الیزابت اند حرارتی آرامش مجلسی با گرم سالن استراحت مشرف به دریا. این دو خواهر کشتی ها نیز رایگان سونا در هر یک از اتاق تغییر برای مرکز تناسب اندام.

 • 4 سعی کنید از هر بار!

این می تواند سرگرم کننده به عنوان غیر رسمی نوار خزیدن. در Cunard کشتی ها آن را یک چالش با بسیاری از کافه پردازنده بسیار شیک را با توجه به حالات مختلف. این است که برای یک بیت از پر جنب و جوش سرگرمی در شب اگر شما نمی فانتزی را نشان می دهد – به علاوه شما دور کردم به خانه بروم!!! کلید آشامیدنی موسسات عبارتند از:

 1. شیر طلایی میخانه خدمت سنتی میخانه انگلیسی گراب در زمان ناهار پیمانه نیم لیتری تلخ کارائوکه و میخانه آزمونها.
 2. کومودور باشگاه به صورت کامل کوکتل شیک در هنر دکو, محیطی همراه با یک پیانیست است.
 3. نمودار اتاق یک محل عالی برای قبل از شام غذا همراه با یک کوارتت زهی.
 4. این Veuve Cliquot شامپاین bar برای درست زیاده روی است.
 • 5 رسمی عکس گرفته!

این فوق العاده است برای پر کردن فراغت لحظات در طول کروز و می تواند و نه خنده دار. عکاسان در اطراف کشتی ارائه خواهد شد را به تصویر خود را قبل از شام زمانی که شما در حال لباس پوشیدن و در زر و زیور خود را با هیچ الزامی برای خرید. وجود دارد معمولا همیشه در حال تغییر انواع پشت قطره به از را انتخاب کنید – جعلی شهر نیویورک افق یا تایتانیک گرند پله یا عکس بزرگ از کشتی به گل مزین نمایش و یا به سادگی یک بوم سفید. این پس از آن به شما می دهد بهانه ای برای دنبال کردن عکس خود را در گالری عکس (یا rogues gallery که ما آن را). در انجام این کار شما می توانید هر کس دیگری را تصویر که صحبت کردن نقطه است. شما ممکن است نقطه ای که سفر چه کسی و با نفس بریده بریده برخی از تصاویر است که نه معلوم شد کاملا درست است. بازی نقطه بد – شاید یک ادا و اصول در زمان اشتباه و یا بالای یک درخت نخل چسبیده از سر کسی از پشت قطره پشت سر گذاشت.

 • 6 صبحانه & ناهار در رستوران Britannia

بسیاری از مردم ترجیح می دهند به حد تشریفات رستوران اصلی به شام تنها – انتخاب به صبحانه و ناهار در این بازی گاه به گاه رستوران بوفه ( لیدو روی ملکه الیزابت ویکتوریا و یا پادشاهان دادگاه در کوئین مری 2).. به این Britannia رستوران در Cunard کشتی به عنوان مشغول به عنوان آنها به طور معمول برای شام و جو بسیار آرام. در صبحانه و ناهار Britannia رستوران باز صندلی که در آن صبحانه پخته شده است به سفارش و انتخاب از منو در زمان ناهار بسیار عالی است.

 • 7 Gatecrash احزاب کوکتل.

این یکی کمی شیطان – اما اگر شما تا کنون با حضور در یک مهمانی در هیئت مدیره از خودتان بپرسید: “چگونه چند بار شما خواسته شده است برای دیدن دعوت نامه شما؟”

 • 8 سعی کنید از هر گونه جایگزین رایگان سالن ناهار خوری در شب.

Cunard مشتاق به شما را تشویق به سعی کنید خود را جایگزین سالن غذاخوری برای صرف شام به جای Britannia رستوران. بازدید تاد انگلیسی رستوران در هیئت مدیره Cunard را Queen Mary 2 و ملکه ویکتوریا یا ایوان رستوران در هیئت مدیره Cunard ملکه الیزابت. وجود دارد یک بار برای این از 30 دلار در هر فرد. آن را به خوبی به ارزش تلاش آنها به خصوص اگر شما با دریافت جایزه در هیئت مدیره اعتباری. اما وجود دارد نیز جایگزین رایگان شب گزینه های ناهار خوری در یک بخش از بوفه رستوران در شب. بخشی از بوفه سلف سرویس رستوران در شب تبدیل شده است به خدمات پیشخدمت با تنظیم جداول سفره و منوها. این بسیار خوب است و به شما حتی بیشتر از انواع به شب خود را انتخاب غذا در هیئت مدیره مانند هندی, فرانسوی, آسیایی, تلفیقی, تایلندی, Steakhouse و ایتالیایی.

 • 9 یک کوکتل در غروب آفتاب در یک وان آب داغ.

Ahhh – تنها بر روی یک کروز! به عنوان همکار خود را موبایل در حال اجرا هستند بازگشت به کابین خود را به آماده شدن برای شام – خنک کردن و سر وان آب داغ استخر به جای. سعی کنید یکی دیگر از کسانی که کوکتل روز و تماشای غروب آفتاب به صورت آرام شروع به یک شب بی شتاب.

 • 10 شرکت در کلوپ شبانه در 2 شب و یکی مانده به آخر شب از کروز.

اکثر مردم بیش از حد خسته به رفتن به کلوپ شبانه در اولین شب از کروز. اما تعداد زیادی در حال وسوسه به کشف اتمسفر در تاریخ 2 شب – با این حال اگر آن را آرام بسیاری از بازگشت نیست. بنابراین این فرصت را به یک جغد شب برای یک بار قرار دادن کفش های رقص خود و اجازه دهید موهای خود را پایین. توسط این وقت شب مردم بسیار آرام تر و آن را یک راه عالی برای پیدا کردن دوستان. به همین ترتیب در آخرین شب از کروز کلوپ شبانه گرایش به تقریبا خالی به عنوان هر کس بسته بندی شده و آماده برای ترک اوایل صبح روز بعد. بنابراین یکی مانده به آخر شب کروز است که همه چیز واقعا رفتن – خویشتنداری در حال پرتاب کنار, پدر, رقص, خنده دار است, درخواست برای آهنگ های محبوب در فراوانی هستند و این بخشدار راه برای جشن لذت بخش کروز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *