نوامبر 29, 2022

Fisher-Price غلغلک دادن من علم – 19 حقایق سرگرم کننده در مورد علم و پدیده

[ad_1]

چه کسی می توانست حدس زده بازگشت در سال 1996 که غلغلک دادن من علم تازه منتشر اسباب بازی مخمل خواب دار را تبدیل به جدید داغ فروش sensation که کریسمس ؟ او “فقط” کمی خنده دار به بسته نرم افزاری قرمز خز که قاه خندید هنگامی که شما را غلغلک او. و در عین حال از آن زمان غلغلک دادن من علم و جانشینان او توانست در صدر فروش نمودار برای چندین فصل کریسمس.

در این سال وعده داده می شود یکی دیگر از داغ سال فروش برای علم خط مخمل خواب دار عروسک با مقدمه ای از علم و زندگی می کنند! توسط فیشر قیمت. برخی از فروشگاه ها در حال حاضر محدود کردن مقدار شما می توانید در پیش بینی از فروش شماره. در اینجا 19 حقایق سرگرم کننده در مورد فروش sensation آغاز شده توسط little red کسی که می خندد.

1. Tyco معرفی غلغلک دادن من علم به ایالات متحده بازار در سال 1996. کریسمس علم تبدیل شده بود فروش پدیده است.

2. علم شاهد یک جهش در فروش پس از Rosie o’donnell ویژه عروسک در یک قسمت از نشان می دهد در ماه اکتبر از سال 1996. هر زمان که یک مهمان گفت: کلمه “دیوار” روزی انداخت یک عروسک به مخاطبان است.

3. مشابه پرش در فروش رخ داده است که در همان سال پس از برایانت Gumbel برگزار شد یک عروسک در طول بیشتر از یک قسمت از امروز نشان می دهد.

4. روز پس از روز شکرگذاری از سال 1996 غلغلک دادن من علم فروخته شده در 2 ساعت در اکثر فروشگاه ها در سراسر کشور.

5. Tyco در اصل انتظار 400,000 Elmos به فروش که سال اول. آنها به راحتی به فروش می رسد که بسیاری از و قادر به دیدار با تقاضا از طریق کریسمس با وجود خود ادامه داد فوری ساخت عروسک.

6. کمبود در منابع سوار برخی از پدر و مادر در آمریکای شمالی به اقدامات شدید. پدر و مادر در واقع مبارزه با یکدیگر در فروشگاه ها بیش از عروسک.

7. قیمت با تبلیغات طبقه بندی شده در برخی از روزنامه ها تبلیغات اسباب بازی برای صدها دلار است. یک گزارش ادعا می کند که $28.99 قیمت اسباب بازی به فروش می رسد تا آنجا که $1500.

8. چند داستان از صدمات در سراسر کشور گزارش شده است. برای مثال در 14 دسامبر سال 1996 در Wal-mart در فردریکتون, New Brunswick جمعیت مجروح یک کارمند زمانی که آنها کشف او برگزاری یکی از آخرین عروسک در انبار.

9. نیویورک دیلی نیوز گزارش داد یک داستان غیر معمول است. John Gotti جونیور, پسر مشهور اراذل و اوباش, رئیس, خریداری یک مورد از غلغلک دادن من Elmos در یک فروشگاه در کوئینز نیویورک چند هفته پس از این عروسک به فروش رفته بود. فروشگاه مقامات گفت Gotti “فقط خوش شانس در جای مناسب در زمان مناسب است.”

10. ارتعاشی ویژگی علم و با استفاده از یک نسخه بزرگتر از لرزش موتور موجود در تلفن های همراه و کنترل کننده بازی.

11. در سال 1997 سه غلغلک دادن من عروسک منتشر شد: Tickle Me موبایل, غلغلک دادن من پرنده بزرگ و غلغلک دادن من Cookie Monster. هیچ یک از آنها را همسان مرموز موفقیت علم.

12. در سال 2001 یک “تعجب edition” از غلغلک دادن من علم و منتشر شد به عنوان بخشی از یک مسابقه. در ژانویه 9, 2002 پنج نفر از عروسک متوقف خنده. سپس آنها را اعلام کرد به صاحبان آنها که صاحبان تا به حال برنده جایزه بزرگترین بودن متناوب $200,000.

13. این TMX – معنی یا غلغلک دادن من شدید و یا غلغلک دادن من ده (که در آن “X” است که بر اساس اعداد رومی 10) — منتشر شد به عنوان بخشی از یک 10 سالگرد بزرگداشت اولین عروسک. TMX علم و گسترش علم و خنده رفتارهای شامل نورد در اطراف در طبقه و فوق العاده مشت خود را بر روی زمین.

14. در یک به خوبی اجرا, بازاریابی, تبلیغات, تولید کننده ساخته شده هیجان برای TMX توسط عایقی TMX علم در پنهان کاری قبل از انتشار آن است. افرادی که مورد بررسی محصول قبل از انتشار آن مورد نیاز بود به امضای توافق نامه های محرمانه است که آنها مانع از افشای جزئیات بیشتر در مورد عروسک های اولیه.

15. این TMX علم و ترویج بازاریابی شامل pre-release فروش عروسک. آمازون در زمان بیشتر پیش فروشی سفارشات از آن می تواند انجام برسانند.

16. این نگاه پر از TMX عروسک برای اولین بار نشان داد در ABC Good Morning America.

17. جعبه برای TMX علم و مخفی عروسک از نظر تا زمانی که آن را خریداری شد. یک “پیش نمایش فلپ” بر روی جعبه تنها به شما اجازه دیدن علم و چشمان او گفت: “Ah ah ah, ah! هیچ peeking!”

18. یک سال 2007 نسخه از عروسک های ویژه پیام های مخفی که علم را تنها می گویند اگر شما فقط کارهای درست به عروسک. قافیه سرنخ در سایت سازنده کمک به مصرف کنندگان در شکل و خارج چگونه به ماشه پیام های خاص.

19. 2008 نسخه از این عروسک به نام علم و زندگی می کنند! او ویژگی های مجموعه ای کاملا جدید از اقدامات و برای تلفن های موبایل او ساخت پیشرفته ترین نسخه از بازی محبوب علم و عروسک. فروش علم و زندگی می کنند! انتظار می رود که تند 2008 فصل کریسمس. با مشکلات اقتصادی ما با داشتن این سال از آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه به خوبی علم و زندگی می کنند! به فروش می رساند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *