سپتامبر 29, 2022

HP Officejet 6500 Vs HP Officejet 6500a

[ad_1]

اگر شما به دنبال یک نام تجاری جدید چاپگر بی سیم برای خانه و دفتر خود را, شما باید به اتمام Officejet محدوده. یکی از HP موفق ترین تلاش ها در این محدوده Officejet 6500. این چاپگر که منتشر شد یکی از اولین پرینتر بی سیم و همچنین یکی از بهترین. حتی امروز 2 سال پس از انتشار آن HP 6500 می توانید نگه دارید تا با برخی از بهترین پرینتر بی سیم وجود دارد. این یک گزینه عالی است و قطعا با توجه به ارزش. اما اگر شما در نظر Officejet 6500 چرا در نظر نمی Officejet 6500a? وجود دارد بیشتر از یک تفاوت بین این دو از نام نشان می دهد.

HP Officejet 6500

این چاپگر فوق العاده است و قابل اعتماد و کارآمد است. پس از انجام برخی تحقیقات از آن آسان است برای دیدن که Officejet 6500 روشن فن های مورد علاقه با مشتریان است. HP به نظر می رسد به انجام همه چیز را درست با این یکی. چاپ بی سیم در حال رشد است در محبوبیت آن را واقعا راه رو به جلو در حال حاضر. مهم نیست که اگر شما در خانه و یا در دفتر چاپ بی سیم باعث می شود همه چیز آسان تر است.

HP 6500 متصل به خود کامپیوتر و لپ تاپ بدون زحمت و مشتریان به نظر می رسد بسیار خوشحال با مقدار زمان طول می کشد تا همه چیز را به بالا و در حال اجرا پس از unboxing. این فقط یک چاپگر یا آن را با یکپارچه اسکن کپی و فکس توانایی های خود.

این چاپگر مطلق سرقت در قیمت آن برای رفتن. بسیاری دیگر از پرینتر بی سیم با قابلیت های مشابه به عنوان Officejet 6500 تمایل به رفتن برای قیمت های بالاتر. با این همه در ذهن شما نمی خواهد پیدا کردن یک معامله بهتر برای خود خانه/دفتر… صبر کن صبر کن. شما خواهد شد. HP 6500 جانشین:

HP Officejet 6500a

دیدار با بزرگتر و پیشرفته تر از HP Officejet 6500. HP 6500a موفق به انجام همه چیز را سلف خود ندارد و بیشتر. اکثر مردم نیاز به تفاوت معنی داری قبل از آنها در حال حاضر تصمیم به ارتقا دهید. خوشبختانه HP Officejet 6500a می دهد شما بیش از اندازه کافی دلیل برای انجام این کار.

اول از همه, آن را کمی سنگین تر است. که ممکن است قابل توجه باشد اما این نشان می دهد که بسته بندی کرده اند کمی بیشتر سخت افزار به این مدل است. اولین و قابل توجه ترین تفاوت تاچ پد HP Officejet 6500a. این فقط یک فانتزی لمسی (هیچ جناس در نظر گرفته) صفحه نمایش لمسی کنترل اجازه می دهد تا شما را به اسکن ، فکس و کپی هر یک از اسناد خود را مستقیما از چاپگر. چاپگر وب را فعال کنید; به این معنی که شما همچنین می توانید با استفاده از این پد لمسی برای پیدا کردن اسناد خود را بر روی وب و چاپ آنها. همه از این بدون یک کلیک موس از کامپیوتر شما!

این از ویژگی های بزرگ در HP 6500a که واقعا trumps HP 6500 توانایی به ارسال مدارک خود را از دستگاه تلفن همراه خود را به چاپگر خود را. شما حتی نمی نیاز به هر نقطه در نزدیکی چاپگر خود را برای این اتفاق می افتد! شما همچنین می توانید چاپ عکس روی کاغذ با HP Officejet 6500a وجود دارد بدون نیاز به خرید جداگانه پرینتر برای که!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.