دسامبر 2, 2022

PS4 V PC مقایسه گرافیک – قسمت دوم

[ad_1]

در قبلی ما PS4 v PC گرافیک مقاله ما از نظر عملکرد گرافیکی سونی پلی استیشن 4 در برابر یک کامپیوتر شخصی با استفاده از سیستم های بودند که در مقایسه با هزینه. در این مقاله ما نگاهی به این مقایسه بر اساس عملکرد آشکار به تنهایی.

عملکرد آشکار – v PC PS4 گرافیک

به دنبال در بحث هزینه رایگان, محدودیت, یک عکس متفاوت پدیدار می شود. حذف بودجه عوامل ما را رایگان در نظر ما آخرین کارت گرافیک و در این مثال کنسول بازی است به چند دلیل که چرا آن را نمی تواند به رقابت با بالا پایان کامپیوتر گرافیک.

اولین upgradeability از کامپیوتر. کارت گرافیک در بالا پایان کامپیوتر قابل حمل و ارتقا اجازه می دهد که کامپیوتر کاربر را به استفاده از پیشرفت های جدید در فن آوری در حالی که نه نیاز به تغییر کل واحد.

با توجه به ثابت مشخصات طبیعت از کنسول های سونی نیاز به حل و فصل در یک مشخصات و چوب به آن. این است مرکب از توسعه طولانی بار از یک کنسول بازی – انتخاب گرافیک سخت افزار است که اغلب با زمان منسوخ شده این کنسول منتشر شده است برای فروش.

امثال AMD و NVIDIA صرف بیش از 1 میلیارد دلار در هر سال در تحقیق و توسعه در گرافیک. این منجر به توسعه مستمر از گرافیک و سخت افزار به دلیل ارتقا طبیعت از رایانه مصرف کنندگان می توانند همگام با این تحولات است. کارت های گرافیکی مانند کارت گرافیک Radeon R9 و NVIDIA GeForce GTX 700 سری هستند با عملکرد بالا نمونه هایی از کارت های گرافیک در بازار است. یک مصرف کننده انتظار می رود به پرداخت یک مقدار حداقل برابر با هزینه کل PS4 برای این کارت.

قدرت یکی دیگر از دلایل که چرا یک کنسول نیست و با استفاده از قدرتمند ترین GPU در دسترس است. کنسول بازی مثل ایکس باکس و پلی استیشن را حداکثر قدرت قرعه کشی اطراف 300W در حالی که بالا پایان بازی کامپیوتر می توانید منابع قدرت رسیدن 1000W. این نوع از قدرت, تولید مقدار زیادی از گرما و برای دفع این گرما نیاز به یک مورد بزرگ به خانه تغذیه و مدیریت جریان هوا. برای اضافه کردن به این پر سر و صدا طرفداران خواهد نیاز به استفاده و ترکیب حاصل از اندازه گرما و سر و صدا خواهد بود غیر قابل قبول در محیط خانه است که در آن پلی استیشن 4 به احتمال زیاد استفاده می شود. بازی های PC است که اغلب یک متخصص مورد سخت افزار مورد استفاده در یک مطلب اختصاصی در محل مانند بازی اتاق یا اتاق خواب که در آن از جمله مسائل قابل قبول تر. همچنین برق مورد استفاده قرار گیرد به قدرت PS4 رایگان نیست و با افزایش قیمت انرژی مصرف کنندگان در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر آگاه از آنچه در مورد لوازم الکترونیکی مصرفی و هزینه های به اجرا. یک 1000W کنسول به سادگی نمی فروش در اعداد به اندازه کافی به حکم و توسعه آن در بودجه است.

عامل نهایی هزینه شده است. پردازنده های قدرتمند زیادی منابع قدرت و روده بزرگ با بزرگ heatsinks و طرفداران مورد نیاز برای مقابله با گرمای تولید شده توسط یک قدرتمند بازی کامپیوتر همه پول هزینه. ساخت و انتشار یک کنسول به این مشخصات را در یک قیمت خرده فروشی بیش از حد بالا برای تولید و فروش مورد نیاز برای آن را به یک مدل کسب و کار قابل قبول. بالا پایان بازی کامپیوتر احتمالا فروش در حد اعداد کوچکتر اما قیمت بالاتر از سخت افزار به خصوص کارت گرافیک اجازه می دهد تا برای تو رفتگی در دیوار این بخش از بازار را ادامه خواهد داد.

در نتیجه, Sony, PS4 و PC بازی عامل در مناطق مختلف از بازار است. فن آوری مورد استفاده در PC گرافیک دولت از هنر در محدوده فعلی تکنولوژی نیمه هادی. فرم فاکتور upgradeability منابع قدرت و خواسته های مصرف کنندگان برای به سادگی بهترین تکنولوژی در دسترس اجازه می دهد این. است که چرا آن را نمی ممکن است به یک کنسول است که می تواند بهتر از یک کامپیوتر.

بالا پایان بازی رایانه های شخصی در حال حاضر عملکرد روشن استفاده بیش از PS4 با بازی هایی مانند Battlefield 4 که قادر به اجرا در وضوح بالاتر و با کیفیت بالاتر بافت بر روی PC نسبت به کنسول. این خلیج فقط گسترده تر زمانی که شما در نظر بگیرید که ما در سال های اولیه از نسل فعلی کنسول بازی. ممکن است پنج تا شش سال قبل از ما دیدن ظهور PS5 و Xbox One جانشین و آن زمان که کامپیوتر کارت گرافیک را یافته اند توسط یک مقدار زیادی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *