دسامبر 2, 2022

Skoda Octavia – یکی از بهترین در حال حاضر حتی بهتر!

[ad_1]

هنگامی که یک شرکت ماشین به نظر می رسد برای ورود به یک کشور جدید همه تصمیم های مهم است که ماشین آنها راه اندازی برای اولین بار به عنوان آن می تواند باعث شکستن و یا شرکت. وقتی آلمانی-چک متعلق به شرکت ماشین Skoda تصمیم به انتشار خود Octavia کمی بیش از یک دهه پیش, آن را سخت به تصور کنید که آیا هر یک از سر honchos در Skoda تا به حال تصوری از آنچه آنها آغاز شده است. این خودرو در زمان بازار خودرو توسط طوفان از آنجا که هیچ کس تا به حال دیده می شود یک ماشین با این سطح از کیفیت در داخل و خارج. هر پنل, سطح, سوئیچ و دستگیره احساس جامد و به عنوان تنگ است که یک درام. پوشش (رنگ) شامل پوشش های مختلف پس از آن تا به حال خیلی بهتر مقاومت در برابر خراش و اثر کلی فوق العاده بود.

همه این بود که در راه بازگشت در سال 2001 و در حال حاضر Skoda اتحاد دوباره راه اندازی شد معروف Octavia و موفقیت داستان به نظر می رسد آماده برای تکرار نشان می دهد! جدید Skoda Octavia طراحی شده است توسط یکی از سه گزینه های موتور – 1.4 لیتری و 4 سیلندر بنزین موتور که چرخ از 138 اسب بخار; 1.8 لیتر با 4 سیلندر بنزینی میل ارائه می شود که 177.5 اسب بخار و 2.0 لیتری و 4 سیلندر دیزلی نیروگاهی که قرار می دهد 141 اسب بخار است. 1.4 بنزین می آید در ارتباط با سرعت 6-گیربکس دستی به صورت استاندارد و 2.0 دیزل می تواند با دستور یا 6 سرعته دستی یا 6 سرعته اتوماتیک انتقال است. اما 1.8 TSI بنزینی می آید تنها با 7 سرعته دو کلاچ خودکار انتقال است. موتور دیزل است که کمی خشن در اطراف لبه اما جدای از آن, رانندگی این ماشین متعالی است.

ماشین را جذب می کند تقریبا در هر دست انداز شیب و حفره را با سهولت و هنگامی که شما با قرار دادن پای خود را از دست زدن به ماشین دور crisper از اتومبیل های مختلف است که ساخته شده از زمین تا به ورزشی است. داخل خودرو مانند یک مکان دوست داشتنی می شود. این swathed در تمام مواد درست; توان آن چرم و چوب و یا کروم و مثل همیشه همه چیز را احساس می کند ساخته شده است به آخرین. زیادی وجود دارد و زیبا پانوراما sunroof 12-راه های الکتریکی قابل تنظیم صندلی راننده و کروز کنترل در بالا پایان variant. دیگر انواع هستند به هیچ وجه نادیده گرفته شده در ویژگی های بخش. بسته به نوع آنها را دریافت کنید 5.8″ صفحه نمایش لمسی ال سی دی صفحه نمایش برای کنترل سیستم سرگرمی فرمان نصب شده کنترل دو منطقه کنترل آب و هوا عقب AC دریچه, بلوتوث, تلفن, باران-سنجش از برف پاک کن خواندن و گودال لامپ سرد با دستکش و یک کاورنو بوت که فقط یک قاپ زنی زیر 600 لیتر.

از این همه ناز و نعمت و لذت می برد می تواند مسالمت آمیز به دلیل Skoda Octavia 2013 همراه با توده از وسایل کوچک مکانیکی است که باعث می شود آن را بسیار امن نیز مانند 6 کیسه هوا بر بالا پایان ‘ظرافت’ نوع ABS با EBD و BA کنترل پایداری الکترونیکی پارکینگ سنسور و ورود بدون کلید با کنترل درب بوت ویندوز و sunroof و یک موتور immobiliser. 2013 Skoda Octavia قیمت براکت محدوده فقط تحت تومان. 17 lakhs به اطراف تومان. 24 lakhs بسته به محل خرید و نوع در سوال.

اما مهم نیست که نوع شما خرید که تقریبا هر Skoda Octavia بررسی خواهد به شما بگویم این است که یکی از ترک خوردگی خودرو ، آن است که واقعا یک جانشین شایسته برای اصلی Octavia ما می دانست و دوست داشت و begs سوال: با این سدان جدید به اتومبیل های گران جدی اجرا برای پول خود را در هر جنبه ای چرا یک پرداخت بازگشایی پول بیشتر و خرید یکی از آن ؟ برای Skoda وجود دارد در واقع هیچ نگاه به عقب پس از ایجاد چنین قدرتمند در برداشت اول و اگر چه تمام مدل های خود را باید جایگزین های گران قیمت کمتر از تولید کنندگان دیگر برای افرادی که درک تجربه از داشتن و رانندگی ماشین Skoda حق بیمه آنها پرداخت شده است بی شک ارزش هر پنی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *