سپتامبر 29, 2022

Tao of Jeet Kune Do – افشای اسطوره ها و تصورات غلط در مورد بروس لی هنر

[ad_1]

چگونه می توان در یادگیری به سبک هیچ ،

برخی می گویند آن را فقط یک فلسفه است. دیگران می گویند آن است که اصلی مخلوط هنر رزمی است و بهترین روش از خیلی هنر بودند در ترکیب برای ایجاد یک سبک فوق العاده.

وجود دارد بسیاری از سردرگمی در مورد بروس لی هنر جیت کان دو هسته که ناشی از دو عامل اساسی و مخالفت با ایده ها:

1. جیت کان دو بدن از دانش است که بروس لی تدریس به خود اصلی دانش آموزان است و بنابراین ثابت و تغییر ناپذیر است.

2. جیت کان دو یک زندگی در حال تغییر و تطبیق با هنر رزمی طراحی شده است برای تکامل با فردی به چه کار می کند بهترین.

هر دو درست هستند از این رو دیماه بحث در مورد آنچه JKD است و نیست.

واقعیت این است که بروس لی بود و در واقع نام خود را سبک جیت کان دو. این نیز مسلم است که او به طور ناگهانی فوت کرد و بدون نام بردن از یک جانشین برای حمل در. Dan Inosanto اجازه داده بود به تدریس JKD به یک حیاط خلوت کوچک گروه با این حال او به هیچ وجه مجاز به تغییر و هنر تحت همین نام. هنگامی که بروس لی درگذشت او هنر های رزمی را متوقف کرده در حال تحول است.

بنابراین از یک ملموس تاریخی نقطه ایستاده JKD است تغییرناپذیر مجموعه ای از تکنیک ها و استراتژی است که او تدریس به دانش آموزان خود را در حدود سال 1965-1973 (دوره ای از زمان به طور کلی پذیرفته شده به عنوان JKD عصر موسس توسعه).

هنوز قصد خود را برای روش خود را برای تبدیل شدن به استاتیک و “تبلور”. فرد باید در انطباق با آن, آن را تغییر دهید و اضافه کردن چیزی منحصر به فرد خود را دارد. این نکته که هنگامی که مواد اصلی است که تغییر و فردی آن متوقف می شود بروس لی جیت کان دو و در حال حاضر می شود فرد بیان شخصی بروس لی جیت کان دو.

با استفاده از این در ذهن, چگونه مشتاق هنرمند رزمی یاد Jeet Kun انجام دهید ؟

می بروس لی را بیان شخصی بود که از یکی دیگر از شخصی بیان گفت هنر ؟

در کوتاه مدت — هیچ.

هر اقتباس تکرار یک موضوع از دست می دهد برخی از با کیفیت اصلی, بنابراین, تلاش برای یادگیری لی JKD از جان انجام JKD است که واقعا فقط یک واقعا دشوار و عملا غیر ممکن است دور مورد چیزی که به انجام است.

اطلاعات اصلی بدن از دانش است که لی تدریس خود را به های مختلف دانش آموزان در حال حاضر شناخته شده و Jun Fan جیت کان دو. سپس صرف چند سال پرورش یک پایگاه قوی سطح مهارت و نرم افزار مبتنی بر تجربه است. هنگامی که شما به یک سطح معینی از تسلط و درک بصری از هنر های رزمی شروع به کاوش در تفسير خود از بروس لی زندگی هنر است.

شما در حال حاضر در مسیر یادگیری واقعی جیت کان دو.

برای کسانی که می خواهند به آموزش به بیشترین پتانسیل انتقال دانش با استفاده از پایگاه خود را از تجربه برای کمک به دانش آموز, اما نگه داشتن به طور واضح تعریف خطوط بین خود و اقتباس از JKD و لی اصلی آموزه. در این راه بنیانگذار روش دست نخورده باقی می ماند و زندگی, catalyzing JKD فلسفه می تواند در زندگی و در ادامه برای الهام بخشیدن به دیگران در شکل اصلی آن است.

راه رفتن بر روی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.