نوامبر 27, 2022

Tilly Bagshawe – پر کردن در سیدنی شلدون کفش

[ad_1]

Tilly Bagshawe به خوبی مشهور برای او آخرین تلاش از بازی و بعد از تاریکی بنابراین آن را بسیار طبیعی برای خوانندگان به سوالی در مورد اینکه او چگونه شد که در نوشتن Sidney Sheldon میراث. Tilly Bagshawe ویژگی های آن را به شانس و این واقعیت است که او فقط به طور اتفاقی از وجود حق در زمان است.

تیلی در جای مناسب فقط در زمان

عامل Sidney Sheldon – مورت Janklow شد پدر است. او آمد تا با ایده ادامه با نویسنده مرده میراث و پسرش لوک به او پیشنهاد که تیلی Bagshawe ممکن است فرد مناسب برای انجام این کار است. همه زندگی او را تیلی Bagshawe بود او فن و او نوشت و به او هنگامی که او اولین کتاب منتشر شد. پاسخ خود را گرم بود مثل همیشه بود و او بسیار دلگرم کننده در مورد نویسندگان جدید (او هنوز که نامه).

شلدون خانواده سوار این پروژه همراه

اصل رانندگان از این ایده بودند اما شلدون و خانواده خود را. Tilly Bagshawe آمد تا با ایده های مختلف و تلاش برای ایجاد صدای Sidney Sheldon و در نهایت او این فرصت را به کار بر روی این پروژه است. وظیفه نوشتن در صدای سیدنی شلدون بود و انتظار می رود به عصب wracking هر چند تیلی Bagshawe با نزدیک شدن به آن را در شیوه ای حرفه ای. او به عنوان خوانده شده تقریبا تمام عناوین خود را تا زمانی که فرآیندهای تفکر در ذهن او شد تقریبا طبیعی به او. او همچنین به صحبت خود عامل مورت Janklow در مورد چگونه او خود را کار می کرد هر چند تمام مراحل ثابت می شود از لحاظ عاطفی دشوار او را به نوشتن در او صدای خود را بسیار آسان تر بود.

آغاز شده و با رویدادهای واقعی زندگی

کتاب خود را به پایان رسید در هشت ماه و ایده اولیه این کتاب در زمان Madoff رسوایی و نویسنده فکر کردم از همان اخبار است. او آغاز شده و با این فرض اگر همسر خود را نمی دانم چه اتفاقی می افتد. بحران مالی در سال 2009 نیز شبیه به حوادث در سیدنی شلدون رمان.

Tilly won’t Let You Go

کتاب او جذب علاقه از خوانندگان حق دور و شما فقط نمی تواند اجازه رفتن. داستان حرکت در سرعت سریع و شما مطمئن شوید که معتاد به شخصیت. در این کتاب پس از تاریکی تحول قهرمان است بسیار اعتیاد آور و هیجان انگیز است. او بسیار وفادار و ثابت قدم باقی می ماند و به این ترتیب حتی اگر بیشتر از آنچه که او معتقد معلوم شد نادرست است. او کشیده شد به لنی به خاطر او از دست پدر خود را در سن جوان و او می خواست برای ایجاد یک رابطه مشابه دوباره در زندگی خود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *